تبلیغات
www.parlaclick.com the best - نشانه های عمل موفق جراحی بینی چیست؟
the best
خبر - طنز - و...

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

نشانه های عمل موفق جراحی بینی چیست؟

دکتر محمد حسن عامری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی نشانه های یک عمل جراحی بینی موفق میگوید: عمل بینی به شکل مصنوعی و عروسکی به هیچ وجهی مطلوب نیست

دکتر محمد حسن عامری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی  نشانه های یک عمل موفق افزود:

اولا
نکته مهمی که در رابطه با جراحی بینی بایستی در نظر بگیریم این است که بینی قبل از آنکه عضوی برای زیبایی باشد عضوی عملکردی است و عمل موفق عملی است که به عملکرد اصلی بینی آسیبی وارد نسازد و اگر بینی فردی که تحت عمل جراحی قرار گرفته است زیبا باشد ولی در تنفس فرد مشکل ایجاد کند نشان دهنده این است که عمل موفقی انجام نشده است.
ً

 

ثانیاً
از لحاظ زیبایی ظاهری، بینی فرد نباید به شکل افراط گونه ای عمل شود و اگر فردی مشکل قوز بینی داشته باشد جراح نباید قوز را بیش ازحد بردارد و به بینی قوس زیادی بدهد چرا که شکل مصنوعی به هیچ وجهی مطلوب نیست.

دکتر عامری درباره پاسخ به این سؤال که اگر جراحی بینی فردی را به شکل مطلوبی عمل کرده است آیا دلیلی بر این است که بینی همه افراد را به همان شکل مطلوب عمل خواهد کرد عنوان کرد: بینی اولیه فرد بایستی قابلیت تغییرات خوب را داشته باشد و میدانیم که غضروف و پوست و اندازه و شکل بینی افراد با هم متفاوت است و هر کسی که کاندید عمل جراحی بینی باشد لزوماً به این دلیل نیست که بینی او هم به همان شکل مطلوب عمل خواهد شد بنابراین وضعیت قبل از عمل فرد نقش تعیین کننده ای در نتیجه عمل وی خواهد داشت.

عضو انجمن علمی گوش و حلق و بینی در رابطه با دلیل استفاده از چسب بینی بعد از عمل جراحی اظهار کرد که  در جراحی بینی از غضروف و استخوان برداشته میشود ولی از پوست بینی برداشته نمیشود در نتیجه پوست بعد ازعمل برای بینی جدید وتغییر یافته اضافه خواهد بود که در اصطلاح به آن ورم بینی گفته میشود و احتیاج به زمان برای جمع شدن دارد و استفاده از چسب بینی برای تسریع بخشیدن به بهبود ورم ناشی از عمل میباشد که ما به بیماران توصیه میکنیم یک تا یک ماه و نیم از چسب بینی استفاده نمایند.

وی در ادامه افزود: عمل جراحی بینی عامل بروز آلرژی یا تشدید آلرژی در فرد نمیباشد وهمچنین عمل بینی احتمال سرماخوردگی را افزایش نمیدهد. اصولاً عامل بروز سرماخوردگی در فرد ویروس میباشد و بنابراین جراحی بینی نقشی در سرماخوردگی مکرر فرد ندارد.


وی در آخر در رابطه با جراحی بینی از طریق لیزر تأکید کرد: لیزر در بسیاری از اعمال جراحی کاربرد مهمی دارد اما در عمل زیبائی بینیکاربردی ندارد و فقط برای برش اولیه به جای تیغ جراحی میتوان از برش لیزری استفاده کرد اما برش لیزری هیچ ارجحیتی از نظر درد بعد از عمل یا نتیجه بعد از عمل و یا جای بخیه و... بر تیغ جراحی ندارد.

درباره وبلاگ

نظر بدهید
مدیر وبلاگ :

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان
ابزار وبلاگنویسان