تبلیغات
www.parlaclick.com the best - طالع تاریخ تولد
the best
خبر - طنز - و...

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

طالع تاریخ تولد

فرض میكنیم كه شما متولد 29 اردیبهشت 1364 هستید. اردیبهشت ماه دوم (2) سال است پس

 1364+2+29=1395

5+9+3+1=18

1+8= 9

 

=> 9

 

شماره تولد 9 است و اكنون میتوانید آنچه راكه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید.

 

تفسیر اعداد:

 

1

خالق و مبتكر

''یک'' ها پایه و اساس زندگی هستند. همیشه عقاید جدید و بدیع دارند و این حالت در آنها طبیعی است. همیشه دوست دارند تمامی كارها و مسائل بر حول محوری كه آنها میگویند و تعیین میكنند در گردش باشد و چون مبتكر هستند، گاهی خود خواه میشوند. با این حال''یک'' ها بشدت صادق و وفادارند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند. همیشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالباً رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق این هستند كه ''بهترین'' باشند. در استخدام خود بودن و برای خود كار كردن بزرگترین كمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقاید دیگران ممكن است بهتر باشد و باید با رویی باز آنها را نیز بشنوند.

 

2

پیام آور صلح 

''دو'' ها سیاستمدار به دنیا می آیند! از نیاز دیگران خبر دارند و غالباً پیش از دیگران به آنها فكر میكنند. اصلاً تنهایی را دوست ندارند. دوستی و همراهی با دیگران برایشان بسیار مهم است و میتواند آنها را به موفقیت در زندگی رهنمون سازد. اما از طرف دیگر، چنانچه در دوستی با كسی احساس ناراحتی كنند ترجیح میدهند تنها باشند. از آنجایی كه ذاتاً خجالتی هستند باید در تقویت اعتماد به نفس خود تلاش كنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند.

 

3

قلب تپنده زندگی 

''سه" ها ایده آلیست هستند، بسیار فعال، اجتماعی، جذاب، رمانتیک و بسیار بردبار و پر تحمل . خیلی كارها را با هم شروع میكنند اما همه آنها را پیگیری نمیكنند. دوست دارند كه دیگران شاد باشند و برای این كار تمام تلاش خود را به كار میگیرند. بسیار محبوب اجتماعی و ایده آلیست هستند اما باید یاد بگیرند كه دنیا را از دید واقع گرایایه تری هم ببینند.

 

4

محافظه كار

''چهار'' ها بسیار حساس و سنتی هستند. آنها عاشق كارهای روزمره، روتین و پیرو نظم و انضباط هستند و تنها زمانی وارد عمل میشوند كه دقیقاً بدانند چه كاری باید انجام دهند. به سختی كار و تلاش میكنند. عاشق طبیعت و محیط خارج از خانه هستند. بسیار مقاوم و با پشتكار هستند. اما باید یاد بگیرند كه انعطاف پذیری بیشتری داشته و با خود مهربانتر باشند.

 

5

ناهماهنگ با جماعت

''پنج'' ها جهانگرد هستند و كنجكاوی ذاتی، خطر پذیری و اشتیاق سیری ناپذیر آنها به جهان هستی و دیدن محیط اطراف خود،غالباً برایشان درد سر ساز میشود. آنها عاشق تنوع هستند و دوست ندارند مانند درخت در یک جا ثابت بمانند. تمام دنیا مدرسه آنهاست و در هر موقعیتی به دنبال یادگیری هستند. سؤالات آنها هرگز تمام نمیشود. آنها به خوبی یاد گرفته اند كه قبل از اقدام به عمل، تمامی جوانب كار را سنجیده و مطمئن شوند كه پیش از نتیجه گیری، تمامی حقایق را مد نظر قرار داده اند.

 

6

رمانتیک و احساساتی 

''شش'' ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال میشوند كه احساس مفید بودن كنند. یک رابطه خانوادگی بسیار محكم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان مؤثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و كمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی میشوند. عاشق هنرو موسیقی هستند. دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند.''شش" ها باید بین چیزهایی كه میتوانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی كه نمیتوانند، تفاوت قائل شوند.


7

عاقل و خردمند

''هفت'' ها جستجو گر هستند. آنها همیشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفی بوده و به سختی اطلاعات به دست آمده را با ارزش حقیقی آن میپذیرند. احساسات هیچ ارتباطی با تصمیم گیری های آنها ندارد. با اینكه در مورد همه چیز در زندگی سؤال میكنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هیچگاه كاری را ابتدا به ساكن با سرعت شروع نمیكنند و شعار آنها این است كه به آرامی میتوان مسابقه را برد. آنها فیلسوفهای آینده هستند؛ طالبان علم كه به هر چه میخواهند میرسند و سؤال بی جوابی ندارند. مرموز هستند و در دنیای خودشان زندگی میكنند و باید یاد بگیرند در این دنیا چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نه!

 

8

آدم كله گنده

''هشت" ها حلال مشكلات هستند. اساسی و حرفه ای سراغ مشكل رفته و آن را حل میكنند. قضاوتی درست دارند و بسیار مصمم هستند و طرحها و نقشه های بزرگی دارند و دوست دارند زندگی خوبی داشته باشند. مسئولیت افراد را بر عهده میگیرند و مردم را با هدف خاص خود میبینند. با شرایط ویژه ای این امكان را به وجود می آورند كه دیگران همیشه آنها را رئیس ببینند.

 

9

اجرا كننده و بازیگر

"نه" ها ذاتا هنرمند هستند. بسیار دلسوز دیگران و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خود را نیز برای كمک به دیگران خرج میكنند. با جذابیت ذاتی شان اصلاً در دوست یابی مشكلی ندارند و هیچ كس برای آنها فرد غریبه ای به حساب نمی آید. در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز میدهند و برای افرادی كه اطرافشان هستند شناخت این افراد كمی دشوار به نظر میرسد. آنها شبیه بازیگرانی هستند كه در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان میدهند. افرادی خوش شانس هستند اما خیلی وقتها از آینده خود بیمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه كه میتواند مكملشان در زندگی باشد دست یابند.

درباره وبلاگ

نظر بدهید
مدیر وبلاگ :

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان
ابزار وبلاگنویسان