تبلیغات
www.parlaclick.com the best - 7 نوع متفاوت از عشق! شما جزو کدام دسته اید؟
the best
خبر - طنز - و...

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

7 نوع متفاوت از عشق! شما جزو کدام دسته اید؟

1- عشق امیدوارانه یا عشقی که براساس خوش بینی زیاد بوجود آمده است: زمانیکه عاشق میشویم، ‌تصور میکنیم که آن فرد زندگی مان را متحول خواهد کرد، ممکن است آن فرد به ما کمک کند تا ناراحتی و غصه های خود را فراموش کنیم و به ما آرامش هدیه کند،‌ اما بیشتر این نوع عشق ها در ظاهر آرام و منطقی به نظر میرسند.

2- عشق نجات دهنده: در این قسمت ما به خاطر این عاشق فردی میشویم که ما را از تنهایی نجات میدهد. به این نوع عشق،‌ عشق ناجی گفته میشود؛ در این مرحله نیز مانند قسمت قبل فرد سعی میکند حقایق را نادیده گرفته و به خود امید واهی بدهد.

3- عشق به خاطر از خود متنفر بودن: در این مرحله ما به خاطر این عاشق میشویم که شخص مورد علاقه ما با ما بد رفتاری میکند چرا که ما هم اعتقاد داریم که شایسته آن بد رفتاری ها هستیم. نمونه این آدم ها، افراد بد زبان، پرخاشگر و یا کسانی هستند که از طرف مقابل شان سوء استفاده جنسی میکنند. این دقیقاً با عشق واقعی در تضاد است.

4- عشق خریدنی: در این قسمت ما برای این عاشق شخصی میشویم که فکر میکنیم این عشق باعث میشود زندگی ما دارای مفهوم و ارزش بیشتری شود. این عشق تقریباً مشابه عشق امیدوارانه است، اما ممکن است این نوع عشق شدیدتر باشد، شاید به خاطر این باشد که دیگر تحول و دگرگونی که در زندگی ما بوجود می آید فقط ظاهری نیست.


5- عشق کاربردی: ما در این مرحله زمانی عاشق میشویم که متوجه میشویم علایق و آرزوها و هدف های فردی مشابه هدف های ماست. فکر میکنیم ممکن است این فرد به ما کمک کند تا سریع تر به هدف های مشترک مان برسیم.

6- عشق متضاد: این قسمت ما به خاطر این که فرد مورد نظر ما شخصیت مرموز و غیر قابل فهمی دارد عاشقش میشویم. او کارهای عجیبی انجام میدهد که ما را سرگرم میکند و برای ما جالب است. این فرد شخصیتی دارد که دقیقاً متضاد با شخصیت خود ماست و ما به همین دلیل عاشقش میشویم. این عشق در نقطه مقابل عشق حقیقی قرار دارد.

7- عشق حقیقی: و در این قسمت ما زمانی عاشق فرد مقابل مان میشویم که شخصیت خودمان را در وی میبینیم. او فردی است که علایق و آرزوها و اخلاقی مانند ما دارد.

شما جرو کدوم دسته اید؟؟؟

درباره وبلاگ

نظر بدهید
مدیر وبلاگ :

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان
ابزار وبلاگنویسان